czwartek, 9 lutego 2012

WITAMY W SWEET HOME & CAFE'

Photos by Jarek Solarski

Sweet Home & Cafe' to miejsce, w którym możesz zarówno wypić filiżankę smacznej kawy, owocową, czarną i zieloną herbatę, gorącą czekoladę, zjeść coś słodkiego czy kupić przedmiot, który Ci się spodobał.

Sweet Home & Cafe' powstał z myślą o ludziach, dla których liczy się smak i dobry gust.
Wszystkie przedmioty w SH&C są do kupienia - zarówno filiżanka, w której podano Ci kawę, stolik, przy którym ją pijesz, jak i każda rzecz, która zwróciła Twoją uwagę.

A Sweet Home? Od tego wszystko się zaczęło.
W Tychach od kilku lat (ul. Sadowa 7, Sadowa 12) prowadzimy sprzedaż artykułów dekoracyjnych do wnętrz. Nasza oferta obejmuje także meble, lampy, kinkiety, zegary czy ceramikę użytkową. Artykuły sprzedawane u nas to produkty firm holenderskich, belgijskich... Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jaki i hurtową.

Mamy nadzieję, że tak jak w Tychach znaleźliśmy swoich klientów - tak i tu, w Częstochowie, znajdą się ludzie, którzy bedą chcieli do nas wracać...

6 komentarzy:

 1. NAJPIĘKNIEJSZA KAWIARENKA W MIEŚCIE. ISTNE CUDO!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecudnie, wspaniała i miła obsługa, smacznie ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zachwycona tym miejscem. Kawiarenka jest naprawdę cudna i klimatyczna.Wszystko jest w niej piękne.Byłam puki co 1 raz gdyż dopiero ją odkryłam:P, ale z pewnością będę teraz przychodzić tylko tutaj i namawiać innych na wizytę:) Gratuluję pomysłu:D

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękujemy serdecznie za wszystkie miłe słowa, oczywiście zawsze również zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń